Pálte s reklamami do análneho otvoru!!!

Únor 2008

Pauza na neurčito

29. února 2008 v 20:51 | Z. |  →About blog & authors←
Zdravim vás!
Jsem tu s menším oznámením, s psaním si dávám prostě pauzu na neurčito. Teda, jak jste si všimli, ta už je dýl, ale teď jí oznamuju, protože se hromadí dotazy kdy bude pokračování totohle a támhletoho. Zkrátka teď tu ode mě nic přibývat nebude, Drusyl vás tu určitě bude zásobovat, o Jajami nevím. Netuším kdy sem ode mě něco přibyde, zkrátka až budou nápady a chuť psát, sednu si k tomu a budu psát dokud mi ruce neupadnou a vrátim se. Nechci vás tu zásobovat šíleně krátkýma pokráčkama, který namají ani hlavu ani patu a jsou psaný tak nějak "z povinnosti". Tyhle příběhy se přeci mají psát, protože vás to baví, protože z toho máte radost. Určitě se mi ta chuť psát vrátí, vrátím se k tomu možná brzy, možná až za dlouho, prostě-NEVÍM. Dost věcí se u mě změnilo, tyhle úchylárny jsou ve mě zakořeněný pořád, jen jsou teď prostě moc hluboko a přes ně je spousty jiných věcí co mě momentálně naplňujou víc. Věřim tomu, že tohle pochopíte.
A když už se tu vykecávám, chtěla bych ještě něco říct. Kdo píšete, piště když vás to baví, když se do příběhu vložíte jakoby jste ho žili, když jste nadšení z toho, že píšete. Nenechte se nutit k pokračováním. Nesnažte se z hlavy něco vypudit pod nátlakem, ať už je tím nátlakem jen jediný komentář. Kdyby jste měli psát z povinnosti, radši místo toho jděte ven a ten život žijte! Vim o čem mluvím.
Nezlobte se na mě, milovaní úchyláci, ale já se teď vážně rozloučím. Vrátím se, jen nevím kdy.
Mějte se krásně.
Z.

Vyvolený

13. února 2008 v 23:12 | Z. |  →Jednorázové stories←
Jak jsem slíbila. Tady je další jednorázovka. Díky Pip jsem chodila asi v půl jedenáctý večer venku a v uších mi zrovna hrálo Sweet dreams od pana MM. Pro atmosféru tady. A během jednoho poslechnutí tohohle songu se mi v hlavě vyrojila celá tahle story. Takže, je tam používáno slovo Vyvolený, pokuste se si nepředstavovat tu stupidní reality show, děkuji. Na název jejich společenstva se mě neptejte jak vznikl, prostě je tady. Tahle story je samozřejmě pro všechny úchyly a doufám, že jí pořádně okomentujete, ale hlavně pro tebe, Pip. Strašně se na tebe těšim a bez tebe by tohle nikdy nevzniklo. Děkuju za tvojí podporu, ve všem, a tu společnou noc (jak úchylně to zní :P:D) si pořádně užijem, to ti slibuju!

30 000 návštěv

10. února 2008 v 23:52 →About blog & authors←
Koukám asi za dva měsíce po tom co jsem děkovala za návštěvnost 20 000 lidí, je tu dalších 10 000 návštěv. Moc vám všem děkuju (myslim že i za ostatní majitelky), tohle jsou neuvěřitelný, ale úžasný čísla! :) THANKS!!!

Mr. professor

10. února 2008 v 23:45 | Z. |  →Jednorázové stories←
Milý přátelé:D Tohle mě napadlo dneska, nemá to žádnou hlubší myšlenku, bylo to od začátku myšleno jako jednorázovka. Ovšem mám pocit, že na začátku sem se moc rozkecala. Ale říkám rovnou, u tohohle nebudu psát pokračování. Mám rozepsáno už hodně stories a ne a ne vymyslet pokračování a tohle už bych vážně nedala. Takže, jestli chcete u týhle story pokračování, klidně se toho někdo ujměte. Jestli chcete pokračovat, pokračujte na svým blogu nebo napiště pokračování a já ho tu zveřejním, ale hlavně mi to napiště do komentářů jestli teda bude zájem:). Jinak ostatní moje stories neslibuju, prostě nejsou nápady. Až budou, bude tu pokračování. Každopádně tuhle story (nebo aspoň tenhle díl jestli bude někdo pokračovat) bych chtěla věnovat Peťe, dvojčátku. Zrovna dneska jsme debatovaly o gayích a Frankovi coby děvce a tak vlastně tahle story vznikla taky z velké části díky ní :) (jinak taky můžete poděkovat teplým číšníkům v jedné restauraci). Díky dvojčátko, už se na tebe těšim :). Tak si to užijte a díky za všechny komentáře :)

The collision - end

4. února 2008 v 15:45 | St.Jimmy |  →Jednorázové stories←
A konec. Enjoy ;)

The collision

4. února 2008 v 15:42 | St.Jimmy |  →Jednorázové stories←
Lidi moji zlatí, zas jsem tady a se mnou velká omluva, ale žádný pokračování. Není čas a když je tak není chuť nebo nápady psát. Co nejdřív to půjde něco napíšu, ale teď prostě ne. Obdivuju ty, co se ještě připravujou na přijímačky a k tomu zvládají psát. Zatím choďte na jejich stránky a tady čekejte příspěvky asi jen od Drusyl. Jako menší odškodnění tady máte story od St.Jimmy s dvojicí Bob/Ray. Je krásně napsaná, užijte si jí a komentujte ;) Prý má napsané ještě nějaké story, budu se s ní domlouvat a myslim, že tu od ní ještě něco uvidíte ;) Je delší, takže bude rozdělená na dva díly, ale přesto zařazená do Jednorázovek. Díky, Z.