Pálte s reklamami do análneho otvoru!!!

Září 2007

Red Rose (2) - XII. (end)

30. září 2007 v 18:40 | Z. |  Red Rose
Tak dneska je tu už opravdu konec Red Rose. Vlastně začala na konci července, když tak na to koukám, a končí na konci září. Docela dlouhá doba a taky se to podepsalo na tom, že jsem se do tý story tak vžila a nejvíc mě bavila. Strašně moc vám děkuju za komentáře, co jste k týhle story psali a vážně je mi líto, že se s ní musim rozloučit. Ale všichni určitě uznáte, že dál to protahovat by nešlo. Tohle už je pokračování, takže vlastně celá tahle story, od úplného začátku do úplného konce měla 17.dílů. Určitě se brzy pustím do další, ale po téhle se mi bude stýskat. No a teď k tomu konci, doufám, že budete spokojení, snažila jsem se to napsat co nejlíp. Není to tragický, přesto jsem u toho řvala jak blbá (no jo divný, ale hrálo mi k tomu Perfect od Simple Plan). Čtěte pomalu a můžete se těšit na další příběhy. Samozřejmě nejen ode mě, ale i od jajami a Drusyl.
Zastavil se mi dech, myslím, že mi na chvíli přestalo i tlouct srdce. Do teď jsem se snažil být v klidu a mám pocit, že se mi to dařilo. Teď mi ale v těle ztuhly všechny svaly, nemohl jsem se pohnout, jen jsem upíral pohled na Frankovo dokonalou tvář, kterou teď možná poustím, znovu.
Jeho ruka se přesunula na tu Anninu, lehce jí pohladil. ,,Promiň Annie." Z téhle věty jsem i přesto všechno vytušil, že bych se měl radovat, vždyť takhle to všechno potvrdil! Annie Frankovo ruku stiskla, pozoroval jsem její oči, plnící se slzami. Najednou se mě zmocnil strašlivý pocit viny. Co jsem to Annie provedl? Přijel jsem z ničeho nic a odvezu jí jejího bratrance a zároveň nejlepšího přítele. Jsem zrůda.

Red Rose (2) - XI.

29. září 2007 v 18:56 | Z. |  Red Rose
Předposlední díl. Teď už je asi pochopitelné, že úplný happy end být nemůže. Ale snad vás ukončením, který už začínám psát, nezklamu.A už po několikáté říkám, nebojte, Frank ani Gerard neumře.
Můj mozek věděl, že bychom teď měli jít do nemocnice, že bych měl Frankovi říkat věci, jakože všechno bude dobré a že spolu všechno zvládneme. Jenže moje tělo chtělo něco jiného. Moje ruka už nedržela jeho ruku, ale hladila ho jemně pod trikem. Frank se přiblížil k mému krku, zachvěl jsem se. Ucítil jsem jeho jazyk, jak přejíždí po mém krku nahoru a dolů. Začal jsem ho hladit drsněji, tričko bylo rázem na zemi a já jsem ležel na Frankovi. ,,Sakra, Gee, miluju tě," vydechl mi do tváře, v jeho očích už převládal chtíč.
Za chvíli jsme na sobě leželi bez triček, i bez kalhot. Vnímal jsem Frankovo zrychlený dech, jeho pohybující se hruď, stahující se svaly. Polibky byly s každou vteřinou tvrdší a já jsem už neovládal svou mysl. Teď zvířecí pudy ovládaly mně. Potřeboval jsem Franka cítit víc. Hladil jsem ho po jeho nahé hrudi, chtěl jsem si ho vychutnat. Jezdil jsem jazykem po celém jeho těle, dostal jsem se až k okraji jeho boxerek. Uslyšel jsem jeho nedočkavé vydechnutí, dnes jsem nechtěl čekat. Stáhl jsem mu je a chvíli jsem na něj jen koukal. ,,Gee," uslyšel jsem Frankovo skoro zoufalé zakňučení. Pomalu jsem ho vzal do úst a začal pohybovat pusou, dokud se s výkřikem neudělal. Začal jsem ho zase zasypávat drobnými polibky, od něj jsem se nechal jen hladit ve vlasech. Sám jsem si sundal boxerky a sledoval jsem Frankovo upřený pohled mezi moje nohy. Lhal bych, kdybych řekl, že mi to není příjemné, naopak, líbilo se mi to. Opatrně jsem mu nadzdvihl boky, Frank sám roztáhl nohy, byl připravený. Jemně jsem do něj vnikl a položil jsem se na něj.

Milujem ťa

28. září 2007 v 23:38 | Lucya |  Milujem ťa
Protože se k nám dostala ještě povídka do konkurzu, bohužel pozdě, stejně jí taky zveřejním ať máte co číst :) Zařadila jsem jí tedy ještě do téhle rubriky, spolumajitelku už ale vybranou máme a já jsem spokojená :) Z.
Frankie´s pov
"Ale je ťa naozaj milujeemmm!!." ..počul som hukot z hora a vzdychol som si. Gerard zas volá s dákou babou. Teda,už nevolá počujem ho dupodať do kúpelne. Vždy to takto robí. Poháda sa s babou, ide sa osprchovať a príde za mnou. Ja ho vždy uteším. Veď som jeho najlepší kamarát ako mi neustále opakuje. Tie chvíle mám, musím sa priznať že rád. Ano, je to hnusné odo mna že som šťastný ked Gerard trpí ale.. Vtedy ho môžem aspom objať. Môžem byť v jeho prítomnosti a dotýkať sa ho (teda v neakých medzaich) , ako by som to inak robiť nemohol. O pár dní se však Gee nájde ďalšiu a na mňa si neak nepomyslí. To až zas za ďalších pár dní, ked sa vysere baba na nho. Niečo ma ale zožiera. Mne toto nestačí. Nestačí mi objať ho len keď je na dne. Nestačí mi byť pri nom len keď sa trápi kôli ženskej. Nestačí mi byť jeho najlepší kamarád. MNE TO NESTAČÍ!!!. Chcem sa ho dotýkať 24hodín denne.. byť pri nom keď je na dne ale aj keď je na vrchole(dvojzmysel, čoo?:D ) , chcem cítiť jeho teplo, vôňu, hladieť mu do očí no čo chcem zo všetkého najviac je to, aby ma aj on miloval tak ako ja jeho.. viem že to sa však nestane Gerard Arthur Way je heteroš 1.triedy . už vyliezol zo sprchy a ide ku mne po schodoch.Mokré vlasy mu padajú do očí vktorých je mne už známy výraz . výraz plný zúfastva nas tým že ON si nikdy nenájde tú pravú. Ako keby nechápel že ten prevý je práve pred ním.:( . Hodil sa vedla mňa na gauč a vypol telku. No..už to zas začína. "no tak vrav." Vyzval som ho. Nasledoval dlhý nádych a prednáška o tom, ako si myslel že ona by to už byť mohla. Všetko bolo perfektné. Dokonca aj v sexe..( ked o tom vravel stiahlo mi žalúdok).. no nakoniec prišiel dáky ďalší a "..jej už na mojich citoch nezáleží,chápeš to? Vôbec! To som až tak mizerný?..Frankiee.. prosím.- povedz mi čo mám robiť? .." -dokončil svoju reč. Presne som poznal slová čo mi vravel. Už som ich počul tisíce krát. Polovicu z nich som ani nevnímal, bol som zaujatý Gerardovou prítomnoťou. "No.. Gerard.. ja neviem ako ti poradiť vieš. Vždy ti vravím to isté. Moc sa s tým ponáhlaš. Ved ste sa spoznali pred troma dňami preboha. Ako jej môžeš vravieť že ju miluješ? Ani ju poriadne nepoznáš. Nevieš či nemá AIDS, či má rodinu.. nič o nej nevieš. A takto to je s každou. Prečo si nenájdeš na lozenie do postele človeka takého, ktorého už poznáš dlho a vieš o ňom všetko? Aj to najhoršie? Potom by to mohlo výsť aj tebe." -a už som si v tej úlohe predstavoval seba... bolo to zaujímavé no Gerard prerušil pochod mojich myšlienok. Tváril sa že nad tým uvažuje a hrýzol si spodnú peru..Awww...." fee? Mohli by sme to skúsiť!." "č-čoožžeee??" skoro my vypadla sánka ked to Gerard povedal. "No môžeme skúsiť spolu nájsť niekoho takého, kto vyhovuje týmto podmienkam." A začal vypisovať na pepier všetky baby ktoré poznáme. "ahaa.." -moje ego zas spľaslo takou istou rýchlosťou ako sa nafúklo.

Red Rose (2) - X.

27. září 2007 v 20:07 | Z. |  Red Rose
Konečně je tu slibované pokračování, škola je vážně neúprosná a krade všechen čas na psaní povídek. Teď jsou ale tři dny volna, tak toho musím využít!JDoufám, že se i tenhle díl bude líbit a pokračování ještě napsané nemám, ale myslím, že se blížíme ke konci, takže čtěte pomalu.
Prudce jsem se otočil, tedy spíš moje tělo reagovalo automaticky. Nevím proč se ve mně najednou objevil pocit naděje, že nemusím odjíždět a všechno končit, když jsem spatřil obličej Annie.
,,Gerarde," vydechla, když doběhla až ke mně. ,,Co-co co se-" nemohl jsem ze sebe vysoukat smysluplnou větu, s touhle situací jsem nepočítal. ,,Clara," řekla ještě udýchaně, pak se zhluboka nadechla a začala mluvit. ,,Teď, teď mi volal Frank. Clara ona. Já jsem jí až tak moc neznala, já, on, Frank, totiž…Ona, dneska ráno to bylo moc špatný a je v nemocnici a… prý týden… maximálně týden. Gerarde, ne, teď nesmíš pryč. Já vím, že tě tvůj syn potřebuje, já vím, vím to, ale Frank on je teď na tom špatně a-" Dál už jsem jí mluvit nenechal. ,,Kde je Frankie?" Jakoby tahle věta byla naprogramovaná a já jí musel říct alespoň dvakrát za den. Přál jsem si, aby to tak nebylo. Nechtěl jsem už Franka hledat, ale chtěl jsem vedle něj usínat, probouzet se, držet se s ním za ruku každý den, každou minutu, hodinu… V tu chvíli jsem nechápal, jaký Gerard to teď chtěl odjet tak daleko od svojí lásky. Ten Gerard mi byl teď cizí, jen jedno jsme ale sdíleli. Mého syna. City k němu byly nepopsatelné, ale tak silné, že se nedaly moc dobře ovládat.

Info o mne

26. září 2007 v 21:57 | Drusyla
Povedali mi,že sem mám niečo o sebe napísať,tak skúsim.
No,takže-nerada o sebe píšem :-D a ani veľmi nemôžem,lebo waycesty a frerardy vlastne píšem tajne,vie o tom len moja láska Kurva Princezná,ktorá sa so mnou momentálne nebaví,ale to sa hádam spraví.
Čo sa týka toho,ako vyzerám....mám čierne vlasy,dlhé,ale pre mňa nie dosť a chodím v čiernej,vyzerám divne.
Milujem hudbu a najviac HIM,potom Nightwish,Evanescence,Within Temptation,System of a down,Slipknot,Nirvanu,írečité slovenské Horkýže Slíže a samozrejme My Chemical Romance.
Neznášam hip-hop,pičeny a štetky,neznášam prehnané sebavedomie a nenávidím školu.
K mojim životným cieľom patrí naučiť sa plynule fínsky a latinsky :-D ,skoncovať s hip-hopom,presťahovať sa čo najďalej od tejto diery a nechať si narásť strašne dlhé vlasy.Nič z toho však nedosiahnem,lebo skôr či neskôr skončím v base alebo blázinci.
Rada kreslím,píšem a vo všeobecnosti robím kraviny.
Úchylná som len mierne.
I´m not okay.I promise.

Oznámení

23. září 2007 v 10:05 | Z.
Jak jste si asi všimli a jak už jsem psala, do "konkurzu" (divný slovo), přišly dvě povídky. Jedna od české autorky Lulushy (DVD), která už ale má svůj blog (v oblíbených). Druhá je Anjel v čiernom od Drusyly, ta sem teď postupně přibývá.
S jee jsme se už teď rozhodly, že nová spolumajitelka bude Drusyla, protože (kromě jejího výborného psaní) píše slovensky. A my jsme si všimly, že na náš blog chodí a píše komentáře i hodně lidiček ze Slovenska. Tak proč neudělat "česko-slovenský" blog? Mě tedy osobně nedělá problémy číct povídky ve slovenštině. Zezačátku mi to bylo trochu proti srsti, ale teď už v tom nevidim žádný problém. Ale každopádně ten, co chce číst povídky jen ve svém rodném jazyce je tu vítán a určitě si přijde na své.
Až tu bude celá povídka Anjel v čiernom, dáme sem každá nějaké krátké info o sobě a začnou tu přibývat články i od Drusyly. Myslím, že se máte na co těšit, i češky, i slovenky.
Mějte se Z.

Red Rose (2) - IX.

22. září 2007 v 23:43 | Z. |  Red Rose
Ráno jsem se vzbudil na posteli, ale věděl jsem, že tohle nebyla postel z mého pokoje číslo 5. Zdálo se mi, že už to otevření očí bolelo. Proto když jsem se pokusil zvednout hlavu, měl jsem pocit, že mi do ní někdo tluče nejmíň tisíc hřebíků. ,,Au," sykl jsem, ale chraptěl jsem. Bože, už dlouho jsem nebyl opilý, ale tohle byla vážně hrůza. Vlastně jsem věděl, co se včera večer stalo, ale nevěděl jsem jak jsme se k tomu dostali, kde se to stalo, jak se to stalo…Pamatoval jsem si jen Franka a chladné dlaždičky na záchodech, nejspíš. Přicházela ke mně nějaká osoba, když byla asi metr ode mě, rozeznal jsem mini sukni a černé triko. Annie.

Red Rose (2) - VIII.

21. září 2007 v 20:23 | Z. |  Red Rose
Tak jsem pokračování stihla už teď, doufám, že se bude líbit..
Bylo to tak těžké, přesto jsem se od něj odtáhl a oddělil svoje ruce. Nemohl jsem ho objímat, i když celé moje tělo si to přálo. Kdybych zůstal v jeho objetí, nedokázal bych ho opustit. Minule odcházel on, tentokrát je ten úkol na mě. Jeho zničený pohled pořád směřoval k mé tváři, pořád se vyhýbající kontaktu s ním. ,,Zabalím si věci a zítra odjedu. Něco mi snad pojede." Každé slovo jakoby mi svíralo krk, nešlo vyslovit, ale já musel. Otevřel pusu, pak jí ale zase zavřel a ještě jednou se nadechl, mluvení pro něj v tuhle chvíli asi taky nebyla nejlehčí záležitost.

DVD

21. září 2007 v 11:50 | Lulusha |  DVD
Mikey´s POV
,,Frankůůůůůů,ty hovado…vrať se" Konečně po několika měsících mi přišlo nový DVD co sem si obědnal a bohužel přišel Frank,kterej je zvědavej jak veverka a to by nebyl on kdyby mi to nevytrh z ruky.Nejhorší bylo,když řek,že si ho pustí.Bylo celý v černým obalu a nikde žádnej nápis co to je…tak to bylo moje jedinný štěstí,ale on to chtěl pustit..a když to uvidí co na tom je tak to bude špatný.Moooc špatný,co si pak o mě pomyslí!?Ale už bylo pozdě ho zastavit.Strčil ho tam …nejprve běželi nějaký německý titulky…Ještě že tomu nerozuměl..Jako bylo by mi to jedno kdyby to viděl Ray,ale ne on musel na návštěvu za Gerardem přijít Frank kterej všechno pochopí špatně a všem vše vyžvaní.Titulky zkončili a Frankie čekal co přijde..a já pomalinku rudnul.

Red Rose (2) - VII.

20. září 2007 v 23:04 | Z. |  Red Rose
Konečně tu je další díl. A zítra bude další, protože mě sklátila nějaká chřipka nebo co. Aspoň v tomhle to má výhodu. Doufám, že se vám bude líbit a dopředu říkám, neslibuju naprostý happy end, ale nečekejte žádný moc tragický konec. Ještě přesně nevím, jak se to vyvine, mám víc nápadů, ale žádná tragédie.
Pořád jsem přešlapoval, cítil jsem se jako poprvé když jsem měl rande. S holkou. Tenkrát jsem netušil, proč to 'není ono'. Teď ten důvod znám. Teď tu na ten důvod čekám. Už už jsem měl ruku u pusy, chtělo se mi začít kousat nehty, ale nakonec jsem vždycky ruku odtáhl. Byl jsem vážně nervózní. Proč to nemůže být tak bezstarostné jako v létě? Proč to nemůže být tak, že jsme neřešili co se stane, tedy, spíš jsme to oba věděli. A chtěli jsme to. A já to chci teď taky, ale… Co ale? Okřikl mě hlas uvnitř. Vždyť Frank mě… miluje? V břiše se rozlétly motýli jako poprvé když mě políbil. A já ho dnes políbím zas, vím to. Rozum by si přál zvítězit, ale já mu to nedovolím. Dnes ne.

No tak lidi!

13. září 2007 v 16:29 | Z.
K tomu konkurzu na nového autora a spolumajitele, zatím máme jen dvě povídky a psali jsme, že je máte posílat do 10.9. Dneska je 13.9., takže se termín prodlužuje zatím na neurčito. Prosím napište pod tenhle článek, jestli třeba máte něco rozepsané nebo že už to posíláte, prostě bych ráda věděla co máme čekat. Díky a pište lidi, všechny povídky se uveřejní, u všech bude autor a jeden nám tu pak bude s jee pomáhat. Podmínky jsou v minulém článku, velikost je libovolná, jestli to chcete na díly tak klidně, jestli jednorázovnku, jestli tam nebude žádná sexuální akce, to je prostě jedno. Tak pište a posílejte!!
Díky, Z.

Red Rose (2) - VI.

12. září 2007 v 20:46 | Z. |  Red Rose
Je tu konečně pokračování. Nevím kdy bude další, mám teď spoustu práce se školou, ale budu se snažit jako doteď sem dát pokračování co nejdřív. Tenhle díl už je delší než ty předchozí tak si ho snad užijete a bude se líbit :o)
Chtěl jsem ho obejmout a dozvědět se co se děje. Ale on mi to nedovolil. Prudce se zvedl z postele, nestihl jsem ani zareagovat. Vyběhl z pokoje a já zůstal na posteli. Nehýbal jsem se, byl jsem v šoku. Co mohlo být tak strašného, že utekl a brečel po tom co se stalo? Co? Ptal jsem se, ale věděl jsem, že sám si odpovědět nedokážu. Musím to zjistit. Oblékl jsem se, vyšel ze dveří a zamkl. Klíče mi poskakovaly v kapse u kalhot a já jsem seběhl po schodech dolů. Tohle všechno, co se událo za tak krátkou dobu jsem ještě nedokázal tak úplně zpracovat, to na mě bylo moc.

Red Rose (2) - V.

10. září 2007 v 21:03 | Z. |  Red Rose
Je tu pokráko. Díky "milované" škole nestíhám psát dýl a tak je tohle pokráčko zase kratší, ale pokráčko to je. Snad se bude líbit a dopředu se omlouvám za to useknutí, ale pak byste se neměli na co těšit :D
,,Ne. Panebože. Tohle. To nejde. To není možný. Do prdele." Ano, teď přišla ta chvíle, stál jsem přibytý na místě, civěl jsem na Franka. Vypadal tak překrásně. Snad byl ještě krásnější než před pěti lety. Měl ještě delší vlasy, myslím, že nějaká nová tetování.

Red Rose (2) - IV.

9. září 2007 v 18:42 | Z. |  Red Rose
Tak je tu pokračování, ale teď zas asi nebude přibývat každej den, zase škola. Ale budu se snažit, kdykoliv to půjde, pustim se do toho slubuju.
,,Egh.. Uhm." ,,Ježiši, nechceš vodu nebo něco? Proboha co je to s tebou? Řekla jsem něco špatně nebo-" ,,Ne!" musel jsem jí zarazit, běhala po místnosti jako šílená. ,,Ne to ne, já jen… Hele on říkal že… že chce na toho chlapa zapomenout? Určitě to takhle řekl?" Nechápala, ale přikývla.

Red Rose (2) - III.

8. září 2007 v 20:54 | Z. |  Red Rose
Ráno bylo asi to netěžší v mém životě, i když by mohlo soupeřit s ránem kdy odjel Frank, byli by to vyrovnaní soupeři. Eliza udržela klidnou tvář, stejně jsem ale v jejích očích viděl trochu zklamání a smutku. Možná jsem si to jen namlouval.

Red Rose (2) - II.

7. září 2007 v 23:13 | Z. |  Red Rose
Tak je tu pokračování. Doufám, že se bude líbit tak piště komentíky. Omlouvám se, že je to zase krátká část, ale dneska už nemám moc čas. Ale slibuju, že zítra bude další díl :o)
,,Eli já… Jsem…" ,,Co jsi Gerarde?" Nic jiného neřekla, žádný záchytný bod, kterého bych se mohl chytit, nic. Jen upřený pohled do mých očí, do očí člověka, který jí teď hodlá zklamat tak, jak to nikdy nečekala. ,,Gay." Nic. Ticho. Sklopený pohled do země. Čekal jsem, co se bude dít dál. Čekal jsem nadávky, pláč, křik, snad všechno, jen ne to, co řekla po té neskutečně dlouhé odmlce. ,,Frank?" Teď jsem na ní koukal udiveně já. Co čekala že teď řeknu?

Red Rose (2) - I.

1. září 2007 v 23:27 | Z. |  Red Rose
Tak lidičky moji. Konečně jsem se dokopala k tomu, pustit se na přání většiny do volného pokračování Red Rose. Těm šesti lidem, kteří hlasovali, ať nepokračuju se omlouvám, ale nemusíte to číst. Vy ostatní snad budete spokojení. Tenhle díl je krátký, víc jsem dneska nestihla napsat a spíš je to taková ochutnávka s otazníkem, jestli mám pokračovat. Proto prosím komentujte. Nevím, kdy bude další díl, jestli se tu pokračování neobjeví delší dobu, dopředu se omlouvám, ale teď vám opravdu nic slíbit nemůžu. Tak tady to máte.
Už jsou to čtyři roky. Čtyři dlouhé roky, ve kterých se změnilo snad vše. Od základů. Jen jedno zůstalo stejné. Někde uvnitř mě pořád leželo velké tajemství, které nemohlo vyjít na povrch. Jenže v posledních týdnech se dralo na povrch tak, že mi nezbývaly síly na další starosti. Bylo tu ale něco, kvůli čemu jsem pořád držel to tajemství hluboko v sobě. Byl to člověk. Vlastně maličký, tři roky starý človíček. Bert. Můj syn.